Aktuality

Poděkování kapitána 2.listopadu 2022

Kapitán klubu pan Otakar Hamerník děkuje skupině juniorů za pomoc s vytažením katamaránu na břeh a především děvčatům za následnou důkladnou očistu katamaranu před zazimováním. Katamarán si péči zaslouží a jistě se za ni odvděčí příští sezonu spolehlivým doprovodem posádek při tréninku :-)


 

klubový katamarán v akci, foto: Š. Krejzová
Káča 2022 27.října 2022

Přijměte pozvání na každoroční uzavírání řeky Labe v Litoměřicích, které letos proběhne v sobotu 12. 11. 2022, započne závody „Káčina memoriául“ a vyvrcholí večerní společenskou zábavou. Akce bude probíhat v areálu veslařského oddílu VK Slavoj Litoměřice.

Program dne:

  • 13:30 registrace závodníků Káčina memoriálu 2022
  • 13:45 losování posádek Káčina memoriálu
  • 14:00 – 16:30 Káčin memoriál 2022
  • 20:00 večerní zábava

Novinkou pro letošní rok je „Káčin kvíz“, správné odpovědi se (možná) dozvíte v průběhu Káčina memoriálu:

Otázka 1: V roce 1982 bylo pořádání „Káči“ vážně ohroženo, co bylo příčinou?

a)    Povodeň

b)    Úmrtí sovětského politika Leonida I. Brežněva

c)    Zdražení litoměřického piva o 10 haléřů

Otázka 2: Většina ostatních klubů ukončení sezony nazývá?

a)    Také „Káča“

b)    Žába

c)    Kapr

Otázka 3: Kolik litoměřických veslařů se může „pyšnit“ titulem „Mistr světa juniorů“

a)    1

b)    2

c)    3

d)    Žádný

MČR ve sprintu 2022 13.října 2022

V pátek 30. 9. 2022 proběhlo v Račicích MČR ve sprintu, kde se kategorie dorostu a starší předvedly na krátké pětisetmetrové dráze. Dopoledne se konaly rozjížďky, ze kterých se postupovalo do velkého finále. Z 18 postavených posádek jich 13 jelo „finále A“, z toho 6 vybojovalo cenný kov.

Dorostenky Vágnerová, da Palma a Myslíková ve společenství s Mělnickou veslařkou na párové čtyřce bohužel nepostoupily stejně jako dvojskif Vágnerová s Myslíkovou a Dušková na skifu. Marešová a Illichmannová usedly do dvojky bez kormidelníka, postoupily, ale ve finále bohužel nedokázaly odrazit nápor soupeřek a dojely na pěkném čtvrtém místě.

Dorostenec Zadák postoupil z prvního místa v rozjížďce do finále, ve kterém mu nakonec nestačily síly a dojel pátý. Následně Lukáš usedl do dvojky bez kormidelníka společně se Zárubou, na které si dojeli pro stříbrnou medaili. Kluci spojili síly s dorostenci z Děčína, Mělníka, Lysé a Třeboně, společně usedli do osmy a přidali bronzové medaile na litoměřický účet.

Dvojskif Hříbalová s Krejčovou v kategorii juniorek bohužel nepostoupil z rozjížďky, stejně tak nepostoupila Krejčová na skifu. Zlepšením nálady pak byla dvojka bez kormidelníka, do které usedla Krejčová s Kalousovou, a vybojovaly krásné třetí místo.

Také junioři sbírali cenné kovy. Vokálek usedl do párové čtyřky do společenství s juniory z Roudnice nad Labem, Třeboně a Jindřichova Hradce a cílem projely v těsném závěsu za druhými, tím pro náš klub získali další bronzovou medaili. Vokálek a Fronk si sedli do osmiveslice se stejnými kluky jako na párové čtyřce a s dalšími veslaři z Děčína a  Ústí nad Labem. Tomuto společenství uteklo třetí místo o pár vteřinek. Fronk na skifu dojel na pěkném 4. místě.

Také v dospělých kategoriích měl náš klub zastoupení. Ženy Krejzová T., Krejzová P. a Mertlová usedli do nepárové čtyřky ve společenství s roudnickou závodnicí a získaly bronzovou medaili. Dále Mertlová s Krejzovou T. zasedly do další nepárové disciplíny, a to do dvojky bez kormidelníka, kde si dojely pro další bronzovou medaili.

M. Bělohlávek usedl do párové čtyřky mužů s Brandýskými veslaři a společně dojeli na pěkném 6. místě. Ještě s Hamerníkem ml., ve společenství s Brandýsem, Louny a Ústím dojeli na osmě na čtvrtém místě.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci klubu a předvedené výkony.

Výsledky najdete na svazovém webu.

Text: T. Krejzová

Dorostenci Zadák se Zárubou sbírali medaile i na sprinterské
MČR družstev a Pohár ČR 2022 8.října 2022

Mistrovství ČR družstev ukončilo sezonu bodování Poháru ČR ve veslování a litoměřický klub se umístil na 16. příčce. Nejlepších výsledků dosáhla kategorie mladších žáků, kteří pod trenérským vedením Radomila Peterky a jeho kolegů, obsadili krásnou druhou příčku. Mezi deset nejlepších se prosadily také dorostenky, které trenérsky vede Mgr. R. Kindlová a P. Krejzová. Starší žáci obsadili 12. místo, stejně stará děvčata se umístila na 14. místě. Juniorky skončily 16., junioři i muži 17., dorostenci 18., ženy 19. a mladší žákyně 22.


Na samotném MČR družstev měl litoměřický Slavoj zastoupení ve třinácti posádkách, z nichž 7 se kvalifikovalo do finálové jízdy. Nejlepší výsledek zaznamenala kategorie mladších žáků, když nejprve J. Ryžík a M. Fictum obsadili třetí místo na dvojskifu a později ještě, doplnění o J. Doubka, A. Brabce a kormidelnici A. S. da Palmu, vybojovali skvělé druhé místo na kormidlované párové čtyřce. Další „pódiové“ umístění přidal třetí M. Brabec na skifu starších žáků. Pátá místa obsadila skifařka Pláničková mezi staršími žačkami a dorostenci Zadák se Zárubou na čtyřce bez kormidelníka (ve spol. s veslaři z Třeboně), šesté skončily dorostenky také na čtyřce „bez“, párová čtyřka juniorů s M. Vokálkem nenastoupila do finálové jízdy.


Kompletní výsledky najdete na svazovém webu.

55. Polabský pohár 2022 23.září 2022

Sobota 10. září 2022 se pro litoměřické veslaře nesla v duchu závodění v rámci programu 55. Polabského poháru v Brandýse nad Labem. Zároveň proběhla velkolepá oslava 80 let od založení KV Kondor Brandýs nad Labem, při té příležitosti jsme mohli vidět exhibiční závod generačních osem a večerní oblohu ozdobenou ohňostrojem. Litoměřická výprava se skládala ze skromných 17 posádek.

Mladší žák Brabec A. si ve skifu žáků jedenáctiletých dojel pro krásné třetí místo.

Starší žáci Brabec M., Mejta, Gall a Pašek se v závodě nepárových čtyřek pokusili pod vedením kormidelnice T. Krejzové odolat náporu soupeřů, ale i přes veškeré vydané síly dojeli na čtvrtém místě. Dále všichni zmiňovaní závodili na skifech, Gall, Mejta i Brabec zvítězili, Pašek dovesloval čtvrtý.

Párovka žákyň Pláničková, Kloubská, Etchegoyen a Řeháková s da Palmou na kormidle protnuly cílovou čáru třetí v pořadí. Dále dvojskify Pláničkové s Řehákovou dojely druhé a Kloubské s Etchegoyen čtvrté. Kočí usedla do společenství s ústeckou veslařkou a obsadila třetí místo.

Myslíková se představila na skifu v kategorii dorostenek a dojela pátá. Dále za dorostenky, tentokrát ve dvojskifech, veslovaly Vágnerová s Duškovou a da Palma se Svobodovou, oba dvojskify dojely páté. Holky z dvojskifů spolu usedly do párové čtyřky a doveslovaly na třetí pozici.

I v kategorii žen jsme měli zastoupení, a to ve dvojce bez a na dvojskifu seniorek B. Na obou disciplínách se předvedly Krejzová T. s Mertlovou a dvakrát projely cílem druhé v pořadí.

Všem závodníkům gratulujeme k pěkným výsledkům a děkujeme za reprezentaci klubu.

Text: T. Krejzová

Roudnické sprinty, Memoriál z.m.s. F. Vrby 6.září 2022

Roudnické sprinty

V sobotu 3. září 2022 proběhly Roudnické sprinty, které proběhly v duchu 140 let od založení klubu ČAC Roudnice. Kromě skifů žactva mladšího, ve kterém dostávali vítězové medaili už v dělených jízdách, se dopoledne jely rozjížďky a odpoledne finále. Na startu se představilo 52 litoměřických posádek, z toho se přesně 35 posádek utkalo o medaile ve finálových jízdách.

Za žáky mladší nastoupil v závodech skifů jedenáctiletých Antonín Brabec, který zvítězil, a Adam Malypetr, který dojel druhý. Doubek si dojel pro třetí místo za dvanáctileté. Do dvojskifu spolu usedli Brabec s Doubkem, dojeli 5., a Ryžík s Fictumem, kteří zvítězili.

Mladší žákyně Elen Svobodová v dělené jízdě zažila finiš „na balonky“, bohužel neodrazila nápor soupeřky a dojela těsně druhá.

Všechny tři dvojskify starších žáků se probojovaly do finále, Brabec s Mejtou získali cenný kov, Kulíšek s Horákem dojeli pátí a Gall společně s mělnickým veslařem dojeli 6. Gall ve skifu třináctiletých projel cílem třetí v pořadí. Brabec, Mejta a Horák ve skifu čtrnáctiletých projeli cílem 2., 4. a 6. Všichni čtyři skifaři se spojili, usedli do párové čtyřky a pod vedením Kindlové si dojeli pro vítězství.

Starší žákyně Kočí, Etchegoyen, Kloubská a Svobodová na kormidle s Kindlovou dojeli třetí na párové čtyřce. Dvě třináctileté skifařky si vybojovaly postup do finále, Pláničková zvítězila a Řeháková dojela na pěkném 5. místě. Tyto dvě skifařky si spolu sedly do dvojskifu a cílem projeli páté v pořadí.

Dvojskifu dorostenců, Balaštíka se Zárubou, se bohužel nepodařilo do finálové jízdy postoupit. Na skifech se klukům postoupit podařilo, Záruba dojel pátý, Zadák druhý. Skifaři následně usedli do dvojky bez kormidelníka a zvítězili.

Dorostenky si opět zajely všemožné disciplíny. Na skifu do finále postoupila z litoměřických pouze Dušková, která cílem projela čtvrtá. Marešová s Illichmannovou usedly do dvojky a zvítězily. Tyto dvě dívky usedly i do dvojskifu a dojely na 4. místě. Do párové čtyřky usedla všechna zmíněná děvčata ještě s da Palmou a společně dojeli do cíle na 1. místě, druhá litoměřická posádka ve složení Myslíková, Šeblová, Vágnerová a Svobodová dojela na čtvrtém místě.

Junior Vokálek usedl do dvojskifu ve společenství s Roudnicí n/L a společně zvítězili.

Také juniorky si přijely zazávodit na krátkou trať. Krejčová s Kalousovou dojely třetí na dvojskifu, a dále společně s Děčínskými usedly do párové čtyřky, na které dojely druhé v pořadí. Proti juniorkám se na krátkou trať postavily i ženy Krejzová a Mertlová ve společenství s Roudnickými, které nakonec projely cílem třetí.

Za kategorii mužů nastoupil Bělohlávek, a to do závodu skifařů, na kterém bohužel nepostoupil, a do dvojkybez kormidelníka, kde ve společenství s Děčínem dojel druhý.

Ženy Krejzová a Mertlová si zazávodily proti sobě na skifech, Krejzová dojela druhá, Mertlová čtvrtá. Společně usedly také do dvojky „bez“ a zvítězily. Mertlová na dvojskifu společně s roudnickou veslařkou doveslovaly druhé, P. Krejzová s T. Krejzovou čtvrté.

Na závěr se jela mixovaná nepárová osma o soudek piva. Na startu se proti sobě postavily hned 4 čisté osmy, roudnická, děčínská, brandýská a naše litoměřická. Už od začátku závodu byla právě naše osma, ve složení Krejzová T., Mertlová, Krejčová, Kalousová, Vokálek, Balaštík, Zadák a Záruba s kormidelnicí da Palmou, ve vedení. Dojeli jsme si pro vítězství, ale bohužel se srazily dvě cizí osmy, takže se závod musel opakovat. Litoměřičtí veslaři se však nenechali zastrašit, vyhráli znovu, a ještě si vylepšili čas.

Všem děkujeme za pomoc, rodičům za odvoz, trenérům za organizaci a závodníkům gratulujeme k předvedeným výkonům.

Text: T. Krejzová

mladší žáci opět nenašli přemožitele, foto z Litoměřické regaty: Š. Krejzová
Report z 68. Litoměřické regaty s mezinárodní účastí 6.září 2022

68. Litoměřická regata s mezinárodní účastí 2022

 

O víkendu 27.-28. srpna proběhla na domácí vodě již 68. Litoměřická regata s mezinárodní účastí, které se kromě tuzemských klubů zúčastnily i veslaři z Polska, Maďarska, Slovenska, Německa a Kypru. Jako každoročně se závody bodovaly a byl vyhlášen i poháru klubů. Nejvíce bodů získal VK Hodonín, na druhém místě skončil domácí klub a na třetím místě se umístil klub německých veslařů z Pirny. Naši veslaři se ukázali na startu hned v 95 posádkách, z toho 19 posádek získalo medaili.

 

Naše nejmladší závodnice Kateřina Pašková se nebála na domácí vodě zasednout do českomoravského společenství na dvojskifu a s Hodonínskou závodnicí si dojely pro třetí místo. Dále Káťa startovala ve skifu žákyň jedenáctiletých, ve kterém projela cílem čtvrtá v pořadí.

 

Žáci mladší nezklamali ani na známé (a občas zrádné) domácí trati. Hned v závodě dvojskifů  Matyáš Fictum s Janem Ryžíkem ukázali, jak neuvěřitelnou rychlost mají, a i přes vypadnutí ze slajdu si dojeli pro vítězství, stejně tak si dojeli pro vítězství i v neděli (i bez karambolu na kolejničkách). Druhý litoměřický dvojskif Jaromír Doubek s Antonínem Brabcem dojeli na krásném třetím místě. Všichni čtyři spolu usedli do párové čtyřky a pod vedením kormidelnice Kindlové si dojeli pro krásnou medaili v tradičním litoměřickém dekoru.

 

Třináctileté a čtrnáctileté žákyně se postupně vystřídaly v různých disciplínách. Jako první disciplínu si vyzkoušely párovou čtyřku s kormidelníkem ve společenství Etchegoyen a Svobodová za Litoměřice s žákyněmi ze Štětí a Kypru dojely druhé. Ve dvojskifech startovali čtyři litoměřické lodě, Kočí s Holíkovou dojely 4., Pláničková s Řehákovou 2., Svobodová s hodonínskou žákyní čtvrté a Etchegoyen s Kypřankou 5.

 

Také žáci starší se předvedli téměř ve všech pro ně vypsaných disciplínách. Nejprve startovali na párové čtyřce s kormidelníkem ve složení Mejta, Brabec, Gall a Horák a pod vedením kormidelnice Rúfusové doveslovali na druhém místě, další litoměřičtí žáci Kulíšek, Pašek a Skřivánek usedli do společenství s VKO Louny a doveslovali na pěkném třetím místě. V závodech dvojskifů jsme získali 1. místo (Mejta s Brabcem), 2. místo (Gall s Horákem), 4. místo (Skřivánek spol. s Louny) a 5. místo (Kulíšek s Paškem). Na startu skifů jsme mohli vidět všechny již zmíněné žáky, Mejta, Brabec a Pašek získali vyslouženou medaili za vítězství.

 

Dorostenky se chopily párových i nepárových vesel. Na skif si sedly Dušková, která dojela druhá, Vágnerová pátá, Šeblová čtvrtá a Myslíková druhá. Závod dvojskifů byl jako každoročně rozdělen na rozjížďky a finále, neboť šlo o závod O cenu města Litoměřice. Z litoměřických čtyř dvojskifů postoupil do finále pouze jeden, Dušková s Vágnerovou, které nakonec projely cílem jako páté. Na párové čtyřce bez se spojily litoměřické dorostenky Vágnerová se Svobodovou s mělnickými, dojely třetí a čistá litoměřická párovka Dušková, Marešová, Illichmannová a Myslíková obsadila druhé místo. Závod na dvojce „bez“ si zajely Vágnerová s Myslíkovou, v cíli hodnoceny jako čtvrté a Marešová s Illichmannovou, kterým vítězství těsně uniklo. Do párové i nepárové čtyřky zasedla stejná posádka, jen místo Myslíkové se k dívkám v párové čtyřce připojila A. S. da Palma, a společně doveslovaly druhé.

 

Dorostenci Balaštík, Zadák a Záruba se společně prostřídali na různých disciplínách. Balaštík a Zadák projeli na dvojskifu cílem druzí v pořadí. Zadáka a Zárubu jsme mohli vidět na párové čtyřce s dorostenci v mělnickém a v děčínském dresu, společně si pak dojeli pro medaili, ve stejném složení kluci jeli i na nepárové čtyřce a i zde si dojeli pro vítězství. Záruba zvítězil i na skifu, Zadák dojel těsně druhý a Balaštík třetí. Záruba se Zadákem, si jako třešničku na dortu, vyjeli další medaili na dvojce bez kormidelníka.

 

Kategorie juniorek měla disciplíny spojeny s kategorií žen. Na dvojkách „bez“, proti sobě závodila Kalousová s brandýskou veslařkou, dojely druhé, proti sestrám Krejzovým z kategorie žen, které dojely třetí. Takto to pokračovalo i v závodě nepárových čtyřek, kde se spojily Hříbalová a Krejčová s veslařkami z Děčínaa v této posádce si dojely pro vítězství před čistou litoměřickou posádkou ve složení P. Krejzová, T. Krejzová, Rúfusová a Mertlová. I na párových čtyřkách se dívky spojily s Děčínem a opět si dojely pro 1. místo, klubová litoměřická párovka projela cílem jako druhá. Krejčová na skifu dojela druhá. V závodě dvojskifů si T. Krejzová s M. Mertlovou dojely pro medaili, Hříbalová s Rúfusovou dojely třetí, Krejčová s Kalousovou páté.

 

Oba litoměřičtí junioři Miroslav Vokálek a Štěpán Fronk se zapojili do závodu skifů juniorů, který byl vypsán jako Memoriál Josefa Straky, tudíž byl rozdělený na sobotní rozjížďky a nedělní finále. Oba litoměřičtí veslaři postoupili do finále, Fronk dojel 5., Vokálek si dojel pro vítězství a stal se prvním litoměřickým držitelem této drahocenné trofeje, vytvořené podle návrhu paní Sylvie Kroupové, dcery legendárního veslaře, trenéra a bývalého předsedy litoměřického klubu Josefa Straky. Vokálek ještě usedl do společenství s ústeckým veslařem a společně si dojeli pro další medaili na dvojskifu. Oba zmínění junioři se spojili s O. Hamerníkem ml. a s Roudnickým veslařem a na párové čtyřce dojeli druzí.

 

Zastoupení jsme měli i v mužích masters na skifech a na párové čtyřce. Na skifech náš klub reprezentovali Martin Matula, který dojel první, a Vojtěch Zadák, který dojel druhý. Do párovky odhodlaně usedli Hamerník, Vahalík, Březina a Dadejík a společnými silami dojeli čtvrtí, když v závodě ve kterém, se na start postavili dva členové legendární párové čtyřky, která zvítězila na MSJ v Montrealu 1992, J. Vahalík a V. Helšus předjela litoměřická párová čtyřka lounskou posádku, ve které vesloval, již zmíněný, V. Helšus.

 

Diváci mohli vidět tradiční závod mužských osmiveslic. Závod byl napínavý až do samého konce, a nakonec vyhrála osma s Karlem Žižkou na kormidle ve složení Kindl, Ryžík, Bělohlávek, Dadejík, Marjanko, Svoboda, Hamerník ml. a Lachman. Druhou osmu dokormidlovala Myslíková do cíle ve složení Matušík, Matula, Weber ml., Šanda, Hamerník st., Březina, Vahalík a Šmerda. Závod se zdál být domluvený, s tím, že se posádky vyrovnaně proveslují na metu 1500 metrů a utkají se na sprinterské distanci, ale nebylo tomu tak, šlo o naprosto otevřený souboj, kdy obě lodě předváděli maximální nasazení hned od startu a posádka vedená kormidelníkem Žižkou 500 metrů před cílem předvedla excelentní nástup, na který soupeři nedokázali adekvátně zareagovat, ale předchozích 1500 metrů bylo nádherným soubojem posádek složených z veslařů několika generací, ve kterých nechyběl předseda klubu, ale také člen osmiveslice, která vyhrála pražské Primátorky ve (tehdy ještě) veteránské kategorii „C“ (posádka v průměrném věku nad 43 let) v roce 1997 a spousta veslařů, kteří v té době ještě vůbec nebyli „na světě“ :-)

 

Dvojskif dorostenek O cenu města Litoměřice vyhrálo společenství Roudnice n/L a pražské Slavie, Vachková s Hurníkovou, druhé dojely Bloudková s Vyhnalovou z Blesku Praha a na třetím místě skončila posádka Hodonína, Lupačová a Hošková.

 

Závod skifu juniorů, Memoriál Josefa Straky ovládl, již zmíněný, Miroslav Vokálek z domácího klubu, v závěsu za domácím dojel Cedrik Březnovský z Roudnice n/L a na třetí pozici se umístil Vít Říha z veslařského klubu Perun Ostrava.

 

Všem závodníkům děkujeme za účast a domácím veslařům za vzornou reprezentaci klubu. Děkujeme sboru rozhodčích a organizačnímu týmu za hladký průběh regaty. Děkujeme divákům a přátelům veslařského sportu za podporu a krásnou závodní atmosféru. Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony, gratulujeme vítězům a těšíme se za rok opět u Labe v Litoměřicích na shledanou.

 

Text: T. Krejzová, drobné úpravy J. Weber

dorostenec L. Zadák získal na Litoměřické regatě několik medailí, foto: Š. Krejzová
Poděkování pořadatelů 68. Litoměřické regaty 30.srpna 2022

Pořadatelé závodů 68. Litoměřické regaty s mezinárodní účastí děkují všem zúčastněným za zdárný a hladký průběh závodního víkendu.

Děkujeme všem zúčastněným klubům, že se nám i přes nepřízeň osudu podařilo závody v sobotu dokončit. Děkujeme zejména Moravským oddílům za účast a za možnost poměřit si síly s veslaři z Polska, Maďarska a Slovenska. Rovněž děkujeme za účast oddílu z Kyperského Limassolu a oddílům ze sousedního Německa.

Díky patří všem závodníkům ze jejich předvedené výkony a krásné veslařské souboje, dle pravidel a v duchu fair play, poděkování náleží rovněž sboru rozhodčích za řízení závodů, řidičům motorových člunů, všem členům klubu a jejich rodinným příslušníkům za pomoc s organizací závodů, přípravou dráhy, skvěle zvládnutý catering a také bleskový úklid po skončení závodů.

Velké poděkovaní patří také litoměřickým trenérům a jejich mládeži, že po skončení závodů pomohli se závěrečným úklidem.

V neposlední řadě děkujeme partnerům klubu i regaty za podporu, bez níž by nebylo možné závody v tomto rozsahu vůbec uskutečnit.

Děkujeme a těšíme se zase za rok v Litoměřicích na shledanou.

Výsledky najdete ke stažení na webu ČVS, fotogalerie ze závodů je potom na klubovém rajčeti.

Životní jubileum M. Laholíka 29.srpna 2022

Za účasti legend (nejen) litoměřického veslování proběhla v průběhu nedělního programu 68. Litoměřické regaty v sále loděnice malá oslava. Legendární litoměřický odchovanec, účastník OH v Montrealu, medailista z MS v Luzernu 1974 a vítěz mnoha prestižních regat pan Miroslav Laholík přijímal gratulace k sedmdesátým narozeninám.

Ke gratulantům se přidáváme a přejeme především pevné zdraví.

Bronzová párovka z MS v Luzernu '74, M. Laholík 2. z prava, zdroj foto: veslo.cz
68. Litoměřická regata s mezinárodní účastí je rozlosována 23.srpna 2022

Dne 23.8.2022 byla rozlosována 68. Litoměřická regata s mezinárodní účastí. V následujícím odkaze se dostanete na rozlosování, časový pořad a zápis z losování.


Pořadatelský sbor srdečně zve všechny příznivce veslařského sportu k účasti na této tradiční akci. Těšíme se na vaši účast.

Strana 4 z 59
Litoměřické veslování ztratilo další legendu, zemřel Václav Vébr
Vokálek s Fronkem sbírali úspěchy v anketě Sportovec Litoměřicka
XII. ročník Přeboru litoměřických škol ve veslování na trenažeru
Třeboňský Beach sprint a regata s mezinárodní účastí 2022
2.září 2022
V týdnu od 13. do 19. srpna 2022 litoměřická čtyřicetičlenná výprava absolvovala soustředění v Třeboni, do které se náš klub opět vydal po třech letech. Toto soustředění bylo...
MČR žactva 2022
28.června 2022
Mistrovství ČR žactva 2022, report od Terezky Krejzové:
O víkendu 17.6. – 19.6. 2022 proběhlo v Račicích Mistrovství české republiky mladšího a staršího žactva. Žákovské...
Mistrovství oblasti Labe 2022
24.června 2022
O víkendu 11.-12. června se v na račickém kanále konalo Mistrovství oblasti Labe, které bylo pro litoměřickou mládež velice důležitými závody, neboť šlo o kvalifikaci na Mistrovství...

Designed by Cammeron