Aktuality

Listopadové závody se blíží 29.října 2010

V listopadu začne zimní závodní sezona. Ještě předtím, než se 20.11. I.kolem rozběhne seriál Ergoregat oslavíme tradiční „Káčou“ konec veslařské sezony. Káča se letos koná v sobotu 13.11.2010, o hudební doprovod společenského večera se opět postará litoměřická skupina No Name. Pokud počasí dovolí, bude pro většinu litoměřických veslařů příjemným zpestřením zimní přípravy, účast na odpoledním „Káčině memoriálu“, populárním závodě losovaných čtyřek.


O týden později (20.11.) vyjedeme do Štětí I. kolu Českého poháru na trenažérech a 27.11. přijde pro mnoho mladých veslařů vrchol podzimu – halový lounský triatlon. V Lounech by se mělo představit více než 20 Litoměřičanů, což bude historicky největší litoměřická výprava na tyto oblíbené závody.

Aktualizována sekce pro rodiče 17.října 2010

V sekci pro rodiče byly aktualizovány termíny tréninků a závodů během zimní přípravy. A nově přidána nabídka oddílových dresů a vest. Prosíme rodiče aby si veškeré změny přečetli. Děkujeme

Maraton v Klagenfurtu 14.října 2010

V sobotu 9.10.2010 se v rakouském Klagnefurtu konal veslařský maraton. Náš oddíl zde skvěle reprezentovala Libuše Bruncvíková (druhá ve své kategorii) a odchovanec M. Lachman v dresu pražské Slávie (celkově pátý).

 

Report z akce od Ing. M. Bruncvíka naleznete v rubrice Závody.

Ing. Bruncvíková v Klagenfurtu
Český pohár a MČR Družstev 29.září 2010

Po nedělních sprintech se v pondělí a úterý konalo v Račicích finále Českého poháru ve veslování a MČR družstev. Litoměřický klub na účast bohužel svými výsledky nedosáhl. Celkově jsme skončili v poháru až na 28. místě. Nejblíže účasti jsme měli v kategorii mladších žáků, kteří skončili na celkově 13. místě - 1. nepostupovém.

Celkovým vítězem se stal VK Slávia Praha, v jehož barvách k cenným bodům v průběhu sezony pomáhali i litoměřičtí odchovanci M. Lachman, R. Šindelář, L. Bruncvíková ml. a M. Součková

G. Brodský na červnovém MČR v Račicích
MČR Sprint 2010 27.září 2010

26.9.2010 se v konalo MČR ve sprintu v Račicích. 5 litoměřických závodníků vybojovalo 1 bronzovou medaili, 2 čtvrtá místa a jedno šesté. Report najdete v sekci Závody.

2.10.2010 bychom se měli zúčastnit závodů na Mělníku a tím letošní závodní sezona pro většinu litoměřických závodníků oficiálně skončí. I když se jistě mnozí představí i při "velmi prestižním" Káčině memoriálu na domácí vodě (termín konání zatím není znám).

Milan Bruncvík bronzový na ME 14.září 2010

Na letošním ME v portugalském Montemor-o-Velho se českým veslařům dařilo. Bronzovou medaili na čtyřce bez kormidelníka mužů vybojoval také litoměřický odchovanec Milan Bruncvík. Český non cox od stříbra dělila pouhá jedna setina vteřiny, o kterou je skvělým finišem předstihla řecká loď.

M. Bruncvík na OH v Pekingu 2008
Roudnické sprinty 7.září 2010

V sobotu 4. září jsme se zůčastnili závodů v Roudnici nad Labem, na trati dlouhé 500 m se představilo 20 litoměřických závodníků.

 

Výsledky je možné najít na stránkách ČVS (www.veslo.cz) v sekci závody - výsledky závodů

 

Krátký report ze závodů najdete v sekci závody.

trenér Slavík na kormidle
56. Litoměřická regata 26.srpna 2010

56. ročník tradiční Litoměřické regaty s mezinárodní účastí se konal v sobotu 28. srpna a v neděli 29. srpna 2010. Nejúspěšnější závodnicí v domácích barvách byla Blanka Ježková mladší, která zvítězila ve skifu i dvojskifu (spol. s L. Floriánovou z Ústí n/L).

Report z regaty najdete v sekci Závody

Ve fotogalerii najdete již i pár obrázků ze závodů

Libuše Bruncvíková čtyřikrát zlatá na ME Masters 2.srpna 2010

V posledních červencových dnech se na olympijském kanále v Mnichově uskutečnila EURO-Masters Regatta, mistrovství Evropy veslařů kategorie masters. Náš oddíl na této akci skvěle reprezentovala Libuše Bruncvíková a z Mnichova si odvezla 4 medaile za 4 vítězství ve 4 startech. Zvítězila na skifu kategorie D, 2x kat. D společně s H. Drdákovou ze Slávie Praha, 8+ kat. C a 8+ kat. D (obě osmy jely ve společenství Slavoj Litoměřice, Slávia Praha, Moravia Uherské Hradiště a Wiener Ruder-Club Pirat, jen s částečnou obměnou veslařek). Mistrovství světa masters se letos koná v daleké kanadské St. Catharines a tak zde bohužel litoměřické veslování zastoupeno nebude.

O našich veslařích v Litoměřickém deníku 1.července 2010

V dnešním vydání Litoměřického deníku vyšel článek o účasti našich veslářů na uplynulém MČR žactva a dorostu. Článek je k nahlédnutí i na internetovách stránkách deníku.

Strana 57 z 58
Káčin memoriál 2023
MČR ve sprintu 2023 - Vokálek s Fronkem dvakrát zlatí
Poděkování kapitána klubu
Třeboňský Beach sprint a regata s mezinárodní účastí 2022
2.září 2022
V týdnu od 13. do 19. srpna 2022 litoměřická čtyřicetičlenná výprava absolvovala soustředění v Třeboni, do které se náš klub opět vydal po třech letech. Toto soustředění bylo...
MČR žactva 2022
28.června 2022
Mistrovství ČR žactva 2022, report od Terezky Krejzové:
O víkendu 17.6. – 19.6. 2022 proběhlo v Račicích Mistrovství české republiky mladšího a staršího žactva. Žákovské...
Mistrovství oblasti Labe 2022
24.června 2022
O víkendu 11.-12. června se v na račickém kanále konalo Mistrovství oblasti Labe, které bylo pro litoměřickou mládež velice důležitými závody, neboť šlo o kvalifikaci na Mistrovství...

Designed by Cammeron